Mixer

Inny turniej siatkówki

Krakersy w przypływie szalonego natchnienia wpadły na pomysł zamieszania troszkę utartą konwencją, że w siatkówkę można grać tylko w drużynie. Przeprowadźmy zatem eXperyment. Może do świetnej zabawy wystarczy jedynie grupa ludzi? Niekoniecznie się znających, niekoniecznie spędzających ze sobą wiele godzin na boisku? Być może wystarczy założenie, że ma być to okazja do zabawy właśnie, a sport, w tym wypadku siatkówka, ma być jedynie pretekstem do niej?

Na te pytania postaramy się odpowiedzieć już niebawem. Niestety (albo właśnie stety) by osiągnąć cel potrzebujemy śmiałków i heroin, którzy podejmą wyzwanie i staną do walki o laur zwycięstwa z niekoniecznie sobie znanymi kompanami, przeciwko niekoniecznie sobie znanym przeciwnikom.

A teraz kilka praktycznych informacji:
Termin rozgrywek ustaliliśmy na 17.10.2015, w godzinach 8-18, na Hali Sportowej Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie.
Koszt udziału w turnieju to 25 PLN,
- płatne na konto Stowarzyszenia 44 2490 0005 0000 4500 7720 5669
- tytuł przelewu "MIXER - Nr Rejestracji, Imię i Nazwisko".
Rejestracja już się rozpoczęła, można jej dokonać klikając tutaj. Potwierdzeniem rejestracji jest wpłata wpisowego.
Prosimy aby zapoznać się wcześniej z regulaminem!
W razie pytań, piszcie na

Przewidujemy rozgrywki na następujących poziomach:
Początkujący (CC)
- wiesz, że do siatkówki potrzeba piłki, boiska, siatki i po 6 osób w każdej drużynie, coś tam kiedyś grałeś/aś w szkole albo na podwórku, ale niewiele pamiętasz. Do turnieju jest trochę czasu, więc coś sobie przypomnisz i ogarniesz sprawę :).
Rekreacyjnym (C)
– znasz zasady gry, ale naprawdę je znasz i umiesz poruszać się po boisku zgodnie z nimi, skutecznie zagrywasz, odbierasz i przebijasz piłkę, ogarniasz takie pojęcia jak: rozgrywający, atakujący, blok i atak ( nie zawsze wychodzi, ale próbujesz), wiesz jak powinno wyglądać ustawienie na boisku w obronie oraz ataku.
Wtajemniczonym (B)
– opis poziomu „rekreacyjny” wydaje Ci się zabawny, wiesz, co to obrona środkiem i skrzydłami, nie jest Ci całkowicie obca gra na jednego rozgrywającego, a pojecie libero nie kojarzy się z jedzeniem. Potrafisz określić, na jakiej pozycji grasz i nie zastanawiasz się, z której linii można wyprowadzać atak. Poza teorią posiadasz umiejętności techniczne, które pozwalają Ci skutecznie wprowadzać ją w czyn na pozycji, na której grasz.

ZAPRASZAMY!