Pływanie

Przerwa Wakacyjna!!!

Wracamy z zajęciami od Września. Jeśli chcesz się uczyć pływać pisz na .


Jako że środowisko lądowe zostało przez Krakersy już opanowane, pozostało zagospodarować środowisko wodne. Zaczęło się od kilku nieformalnych spotkań i zapadła decyzja, aby grupę usystematyzować i otworzyć na nowych chętnych.

W tej chwili przychodzą osoby pływające bardziej wyczynowo, ale też takie, które lubią ponamakać w wodzie i pogawędzić. Dlatego też w lecie sekcja zmienia swój charakter na pływacko - plażowy.

Podczas tego sezonu planujemy organizować zajęcia także z instruktorem/ką pływania, aby każdy mógł podciągnąć swoje umiejętności na wyższy poziom. Kto wie, może w najbliższym czasie wybierzemy się na jakieś pływackie tęczowe zawody? Jeśli jesteś zainteresowany poprowadzeniem zajęć lub znasz kogoś takiego prosimy o kontakt.

Oprócz tego co jakiś czas organizujemy wodne eventy, takie jak urodziny sekcji, wypady na Kryspinów, termy, sauny czy regaty - więcej informacji na ten temat możesz znaleźć w kalendarzu, bądź na Facebooku.

Zastanawiasz się czy to dla Ciebie? - Po prostu przyjdź i sprawdź - nie gryziemy. Nie potrzeba wcześniej nigdzie się zapisywać ani zgłaszać wystarczy przyjść, któryś z koordynatorów zaopiekuje się Tobą na pierwszych zajęciach.
Zapraszamy!

plywanie plywanie plywanie