Siatkówka


ŚRODA, godz. 19:00 – 21:00, ZSOS nr 2, os. Teatralne 35,
Trening tylko dla kobiet - tutaj wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Pań, które chcą pograć w swoim, damskim towarzystwie, na niższej, damskiej siatce. Trening adresowany jest do dziewczyn, które chcą po prostu pograć w siatkówkę, bez względu na umiejętności i tworzyć rosnącą w siłę damską krakersową drużynę.
Kontakt - ;


CZWARTEK, godz. 20:00 – 22:00, ZSOS nr 2, os. Teatralne 35,
Trening dla osób zaawansowanych. Trening będzie przeznaczony na grę na wyższym poziomie, skierowany do osób, które chcą i będą tworzyć składy turniejowe. Od czasu do czasu na tych treningach będzie pojawiał się trener, będzie to również dzień na organizowanie sparingów przed turniejami.

Na trening zaawansowany odbywają się zapisy. Aby wziąć w nim udział skontaktuj się z nami mailowo lub przyjdź na niedzielny trening siatkówki.

Kontakt - ;


Należy zaopatrzyć się w strój sportowy i sportowe buty z jasną podeszwą;

Koniecznie zapoznaj się z regulaminem;


Koszty wynajmu sali pokrywamy z własnej kieszeni, stąd pobierane opłaty, które kształtują się następująco:


siatkówka Na naszych treningach miejsce dla siebie znajdzie każdy z Was, zarówno Ci, którzy na boisku stawiają pierwsze kroki jak i Ci bardziej zaawansowani, którzy chcą się rozwijać. Wystarczy posiadać podstawowe umiejętności, które większość z nas wyniosła ze szkoły. Chętnym odświeżenia zasad i podstaw siatkówki polecamy link.

Opłaty za wynajem sali pokrywamy z własnych środków, stąd koszty - w zamian gwarantujemy 2 godziny świetnej zabawy i niezłego wycisku.

siatkówka Sekcja siatkarska zapoczątkowała działalność klubu KKS Krakersy. Zaczęło się w 2009 roku od kilku zapaleńców i kłopotów z salą. Obecnie zdarza nam się gromadzić na treningach nawet do 30 osób. Znajomi przyprowadzają znajomych, inni sami się przyprowadzają znalazłszy informacje o treningach w Internecie. Ci bardziej obeznani z dyscypliną uczą tych mniej obeznanych, także prowadzą treningi dla wszystkich. W miarę możliwości czasowych i finansowych jeździmy na turnieje, głównie organizowane przez LGBTQ dla LGBTQ, ale nie tylko. Dużą frajdą jest także spotykanie na sparingach innych drużyn, w celach nie tylko sportowych, ale i towarzyskich – międzymiastowe i międzywojewódzkie znajomości są bezcenne.