Taniec towarzyski - equality dance

Zajęcia zostały zawieszone. O wznowieniu poinformujemy.

Kontakt: ;


taniec towarzyski Equality Dance jest to taniec towarzyski w którym panowie proszą panów, a panie proszą panie. Oczywiście nie ograniczamy się tylko do par jednopłciowych, więc jeśli masz przyjaciółkę/ przyjaciela, kolegę/ koleżankę z którą chcesz nauczyć się podstawowych kroków tańców standardowych (walc angielski, tango, walc wiedeński, foxtrot , quickstep) oraz latynoamerykańskich (samba, czacza, rumba, pasodoble, jive) to jesteś mile widziana/y.

Od czasu do czasu zapraszamy gości, którzy uczą nas tańców spoza wymienionej dziesiątki. I w ten sposób umiemy już salsę, irlandzkiego a nawet wywijamy w rytm oberka. Niezależnie od tego, co tańczymy, jest kupa zabawy, nawet jeśli kroki nam się mylą, nogi plączą, a muzyka nam w tańcu nie przeszkadza.

taniec towarzyski Zajęcia odbywają się raz w tygodniu. W pierwszej godzinie uczymy się najprostszych kroków i podstaw techniki. Druga godzina to czas na kilka figur i krótkie układy, tak aby taniec sprawił Wam jak najwięcej przyjemności. Zatem jeśli chcesz nauczyć się tylko kroków podstawowych to zapraszam na pierwszą godzinę, a jeśli chcesz nauczyć się czegoś więcej i zostać królową lub królem parkietów to zapraszam na część rozszerzoną.